Saturday, October 31, 2009

Tikkimisest ja pakkimisest.

Sai tehtud kaks väikest tikitud kotikest. Millegi mõnusa ja lõhnava hoidmiseks :)
Vahvad mustrid on leitud internetist, linnukesega siit ja jänesega siit.

I made two little bags for holding something nice (and good smelling). Found those lovely freebies from here and here.


Vaikselt on hakanud ka jõuluootus sisse pugema, peaks hakkama midagi rohkem pühadeteemalist juba tegema. Ootus on see kõige toredam aeg ju, viimasel ajal isegi toredam päris pühadest.
Mõtlesin, et see aasta jäävad kingid tagasihoidlikumaks ja rohkem isetehtuks. Kuid kaunilt ja eriliselt pakituks! Endalgi on ju nii mõnus kingitust saada, kui on näha, et on kuidagi erilisemalt kaunistatud ja just sulle mõeldud. Üks eriti ilus postitus ilusatest pakkidest Such Pretty Things blogist. Ja Martha Stewarti kodulehelt leidsin terve portsu lahedaid ja täitsa teostavaid ideid. Mõned mu lemmikud:


Starting to think about Christmas. I think this year there will be more handmade gifts and a lot more focus on a pretty packaging. Some pretty and easy ideas I found on Martha Stewart website:

Lemmikud lemmikute seas. Mõnusalt naturaalsed ja sellise koduse olemisega:

5 comments:

linca said...

Eino, sinu teine blogi on ju veel "hullem" kui esimene :)))) ma jumaldan seda. panin kohe bookmarksidesse:) 2 lahedat linki sulle, illustraatsiooniblogid:
http://www.signatureillustration.org/illustration-blog/
http://blog.sina.com.cn/s/articlelist_1254965787_0_1.html
tervitustega,
linca

Grete said...

Suured tänud põnevate linkide eest! :)

Kiku said...

Oi kuidas mulle meeldivad ka sellised huvitavad pakkimised! Kus juures Rakverest leidsin Novaluxist paelad, mis maksid 17 eeku ja nelja värvi on poolil, küll peenikesed, aga siiski armsad!

Kadri said...

Pakkimine on minu nõrkus. Olen suuteline üritusele lootusetult hilinema aga ilma pakkimata kingitust minu käsi üle andma ei tõuse. Nagu ei suuda ma ka kasutada bling-bling kinkekotte.

Kadri said...

Sinu kotikesed on alati nii hurmavad. Puhtad, elegantsed, romantilised.